Nagy távolságot, kultúrák közötti különbségeket, máshonnan érkezőket kötött ma össze a 7 szokás iskolánkban. A University Utah professzora, a FranklinCovey cég stratégiai igazgatója, David Hatch és fia járt iskolánkban, közép-európai iskolaként bennünket választva: hogyan működtetjük programjukat, mik a helyi tapasztalatok, milyen változási irányokat várunk, hogyan működünk együtt az Önkormányzattal – építhetnek-e ránk.

Diákjaink sajátos napot éltek át – magabiztosan üde lendülettel, aggodalom nélkül használva az angol nyelvet kérdeztek, adtak elő, beszélgettek.

Csordásné Bodnár Anikó 7.t osztályával, Szabó Orsolya 3.b osztályával fogadta a vendégeket.

A nemzetközi referenciaiskolává válás II. ütemében járunk, kedvezőek a jelek – reméljük, sikerek várnak ránk, iskolaprofilunk új színnel telik meg!

Tóth Krisztina