Bánatunkra vége! Gyönyörű hét volt: Leskó István tanár úr hiányát Mészáros Orsolya és Sipkovics Zita tanárnők méltón pótolták: 83 fellépő diák, nyitó- és záróóra (Hegyi Anna, Angelidisz Aphrodité, Diószegi Kiki, Csordás Balázs megtisztelő fellépésével volt diákként), köztük három napon át szüneti „utcazene” – billentyűsök, vonósok, fúvósok. Társrendezvények, mint az igazi fesztiválokon: „Ki mit tud?”, óriási erőket mozgatva, megható produkciókkal, fellépés a Városházán… megérdemeljük az ünnep felé elcsituló napokat!

Minden elismerésem és köszönetem a fellépő diákoknak, tanároknak, köszönetem a kollégák támogató segítségéért, Kozéky György tanár úrnak a folyamatos technikai háttérbiztosításért, technikai dolgozóinknak a példaadó rendért.

Tóth Krisztina

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.