Simon Mária, iskolánkban 25 évig igazgatóként, Budaörsön 42 éve közéleti szereplőként életművet hozott létre – diákok ezreit nevelte, iskolát teremtett, máig viseli minden szeglet a keze nyomát. Kedves, derűs személyiségként, emellett határozott vezetőként nem ismert megalkuvást: a kiváló, az egyedi, a különleges volt az alap, amire mi építkezhettünk – és tesszük ma is.

Március 25-én a Városházán ünnepi testületi ülés keretében Wittinghoff Tamás polgármester úr képviselőtestületi döntés alapján címzetes igazgatói kinevezését adta át: mi önmagunkat vittük, szóval és dallal érintettük meg, szokott meghatottságával érezte – most is szeretjük.

Gratulálunk a címhez, kívánva boldog folytatást!

Tóth Krisztina