Ezt a feladatot nagyon szeretjük – pedig nagy felelősség, emberpróbáló feladat 140 óvodást vendégül látni. Óvónőikkel, 11. éve már, odaadással készülnek az 5 versenyszámra, erősen izgulva, tiszta akarattal – idén az első 3 helyezés így alakult:

I.                   Csillagfürt Óvoda

II.                Kamaraerdei Óvoda

III.             Farkasréti Pagony Óvoda

Szép, megható délután volt – a 4. helyezettől távolodva is mindenki bronzérmet kapott.

A megnyitón megtisztelt bennünket Wittinghoff Tamás polgármester úr, nem először – a díjakat Karsainé Kovács Judit, a Köznevelési és Közművelődési Osztály vezetője adta át végignézve, -izgulva a versenyt! Köszönjük a jelenlétet, legfőképp Budaörs Város Önkormányzatának nagyvonalú támogatását!

Kollégáim, segítő diákjaink feszített, pontos munkája is adja, hogy büszke lehetett a kesjáros tegnap délután: otthont adtunk egy különleges városi rendezvénynek!

Tóth Krisztina

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607