Leskó István tanár urat fájóan nélkülözzük ebben a tanévben – hogy büszke legyen ránk, Mészáros Orsolya és Sipkovics Zita tanárnők rendkívüli zenei hetet hoztak létre: ma gyönyörű nyitóóra, ütősegyüttessel, Kiss Bettina, Mészáros Orsolya, Sipkovics Zita és Zsisku Viktória tanárnők reneszánsz madrigáljával, Hegyi Anna és Angelidisz Aphrodité, volt diákjaink fellépésével.

A hét minden napján, a szünetekben „utcazene” – fúvós, billentyűs és vonós napok… ahogy hosszú évek óta, pénteken záróóra.

Diákjaink ilyenkor az aulában töltik a szüneteket – gyerek, felnőtt akad el együtt felemelő percekre a futásban – mert jó megállni.

Köszönet a szervezés megfeszített munkájáért, fellépőinknek az örömért, amit nyújtanak nekünk egész héten!

Tóth Krisztina

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.