Leskó István tanár urat fájóan nélkülözzük ebben a tanévben – hogy büszke legyen ránk, Mészáros Orsolya és Sipkovics Zita tanárnők rendkívüli zenei hetet hoztak létre: ma gyönyörű nyitóóra, ütősegyüttessel, Kiss Bettina, Mészáros Orsolya, Sipkovics Zita és Zsisku Viktória tanárnők reneszánsz madrigáljával, Hegyi Anna és Angelidisz Aphrodité, volt diákjaink fellépésével.

A hét minden napján, a szünetekben „utcazene” – fúvós, billentyűs és vonós napok… ahogy hosszú évek óta, pénteken záróóra.

Diákjaink ilyenkor az aulában töltik a szüneteket – gyerek, felnőtt akad el együtt felemelő percekre a futásban – mert jó megállni.

Köszönet a szervezés megfeszített munkájáért, fellépőinknek az örömért, amit nyújtanak nekünk egész héten!

Tóth Krisztina

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607