Kiemelt napok: 100-120 vendég, óvodások szüleikkel, életük leglényegibb döntése előtt – iskolás lesz a féltett óvodásból.

Igyekeztünk elsimítani az aggodalmakat, lássák vendégeink, kesjárosnak lenni jó. Környezetismeret, matematika, nyelvtan, német, angol, 7 szokás vagy testnevelés óra.. egyaránt megemelő élmény volt. Okos, rátermett diákjaink, nemrég még Ők is elsősök, kollégáink, Önmagukat adva a lehető legtöbbet tették: színeket, hangulatokat, a kiválóság útján járó, ugyanakkor személyre szabott törődést nyújtó iskolát mutattunk be.

Hálás köszönetem minden Kollégának, Diáknak és technikai dolgozónak a két nap megfeszített munkájáért!

Tóth Krisztina