Boldog délelőtt – megint: találkozások, utak, ajándék, új színek az életünkben. Magyarmecske általános iskolájának igazgatónője, Balatoni Tamásné és kedves segítője, Fluck László ma hajnalban indultak a távoli Ormánságból – nagyon vártuk Őket. Hetek óta gyűlt mindaz, amit a kesjáros gyerekek és szüleik a magyarmecskei családoknak szántak: élelmiszer, tisztítószerek, játékok, könyvek, ruhák, cipők. Ha csak kicsit is nyugodtabb, szebb lesz a Karácsony, mi is gazdagodunk vele. De nem kampányt szeretnénk: a testvériskolaság lényege az élő, lüktető kapcsolat – folytatjuk, látogatásokkal, nyári kirándulással, újabb közös élményekkel.

Köszönöm hálásan a Családoknak, Diákjainknak és Kollégáimnak a folyamatos segítséget!

Tóth Krisztina