Boldog délelőtt – megint: találkozások, utak, ajándék, új színek az életünkben. Magyarmecske általános iskolájának igazgatónője, Balatoni Tamásné és kedves segítője, Fluck László ma hajnalban indultak a távoli Ormánságból – nagyon vártuk Őket. Hetek óta gyűlt mindaz, amit a kesjáros gyerekek és szüleik a magyarmecskei családoknak szántak: élelmiszer, tisztítószerek, játékok, könyvek, ruhák, cipők. Ha csak kicsit is nyugodtabb, szebb lesz a Karácsony, mi is gazdagodunk vele. De nem kampányt szeretnénk: a testvériskolaság lényege az élő, lüktető kapcsolat – folytatjuk, látogatásokkal, nyári kirándulással, újabb közös élményekkel.

Köszönöm hálásan a Családoknak, Diákjainknak és Kollégáimnak a folyamatos segítséget!

Tóth Krisztina

----------------------------------------
2017. október 20.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2017. október 24.
Városi Pedagógiai Nap
2017. október 30-november 3.-
Őszi szünet
2017. december 20.
Iskolakarácsony
2017. december 22-2018. január 2.
Téli szünet

Titkárság Tel./Fax:06-23-415-607