Boldog délelőtt – megint: találkozások, utak, ajándék, új színek az életünkben. Magyarmecske általános iskolájának igazgatónője, Balatoni Tamásné és kedves segítője, Fluck László ma hajnalban indultak a távoli Ormánságból – nagyon vártuk Őket. Hetek óta gyűlt mindaz, amit a kesjáros gyerekek és szüleik a magyarmecskei családoknak szántak: élelmiszer, tisztítószerek, játékok, könyvek, ruhák, cipők. Ha csak kicsit is nyugodtabb, szebb lesz a Karácsony, mi is gazdagodunk vele. De nem kampányt szeretnénk: a testvériskolaság lényege az élő, lüktető kapcsolat – folytatjuk, látogatásokkal, nyári kirándulással, újabb közös élményekkel.

Köszönöm hálásan a Családoknak, Diákjainknak és Kollégáimnak a folyamatos segítséget!

 

                                                                       Tóth Krisztina

                                                                            igazgató

 

 

Beszámolóink
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Linkek
Fontos időpontok

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.

Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés