Kiemelkedően tartalmas, inspiráló napunk volt ma – 50 vendég, 4 bemutató óra, szakmai beszélgetés a könyvtárban: újabb kapcsolatok, meghívások, rácsodálkozás a tanáremberek ügyszeretetére.

Forintos Judit 8. osztályában 7 szokás órát, Mészáros Orsolya 6. osztályában nyelvtant, Erdélyiné Kovács Erzsébet 3. osztályával olvasást, Szabó Orsolya szintén harmadikos 7 szokás órát tartott vendégeinknek – iskolaigazgatóknak, battonyai gyermekfaluban dolgozó tanároknak, nevelőszülőknek, és onnan érkezett diáknak (Őt különösen megszerettük), pszichológusoknak, gyógypedagógusoknak, oktatásirányításban dolgozó vezetőknek.

Hálás vagyok Kollégáimnak, mindazoknak, akik órát vezettek, reprezentáltak, megfeszültek, hogy szép napunk legyen. Külön köszönöm Diákjainknak, hogy Önmagukat, nyitott, együttműködő és gyönyörűen sokféle arcaikat mutatták ma is!

Tóth Krisztina

Ballagás 2019. június 14. - 17 óra

Tanévzáró 2019. június 15. - 9 óra

Nyári városi napközis tábor:

2019. június 24-augusztus 16.