NYÍLT NAPOK 2014

2014. március 19-én és 20-án  leendő elsőseink és szüleik jártak nálunk nyílt napokon.

Igazán öröm volt látni, milyen rengetegen érdeklődnek iskolánk iránt, kifejezve erős vágyukat, hogy gyermekük nálunk nőjön fel. Az pedig különleges élmény, hogy hajdani gimnazistáink is ide készülnek gyermekeikkel, megtisztelő és boldogító. Az iskola bemutatása mellett foglalkozásokat is megnézhettek Vendégeink, köztük a 7 szokás sokakat érdeklő világába is betekinthettek.

Az óvodásokat diákjaink bevonták a munkába, a rajzolni vágyókkal nyolcadikosok alkottak a felsős folyosókon. Remek posztereik díszítik majd az iskolát, amikor beiratkozáson ismét találkozunk.

Köszönöm kollégáimnak, minden technikai dolgozónak, diákjainknak is a vendégfogadást, a rengeteg befektetett munkát!

Tóth Krisztina