A Pest Megyei Kormányhivatal művészeti versenyén különdíjban részesültünk

2014. március 11-én a Pest Megyei Kormányhivatal által rendezett „Az én iskolám” témájú művészeti verseny díjátadó ünnepségén vettünk részt, ahol alsó tagozatos kategóriában diákjaink két egyéni és két csoportos különdíjban részesültek. A gyermekek nagyon szép eredményt értek el ezen a versenyen, hiszen a 672 beküldött pályamunkából mindösszesen 68 részesült díjazásban.

Díjazott tanulóink: Kolos Kata 2. t (makett), Téti Csanád 2. t (fotó) Domonkos György Benedek, Ranyák György Benjamin, Téti Csanád, Varga Tamás Botond 2. t osztályos tanulók „Dönci csapata” (makett). Felkészítő tanáruk: Szentpáli Tünde

Fekete Emese Réka, Györgyei Sára, Hercz Klára, Lengyel Dóra Lili, Túri Noémi 4. t osztályos tanulók       „Ügyes kezek” csapata (makett). Felkészítő tanáruk: Sipkovics Zita

A diákokkal együtt egy nagyon színvonalas díjátadón vettünk részt. A szervezők rögtön a regisztráció után egy állófogadásra invitáltak bennünket, ahol frissen sült pogácsával és ásványvízzel kedveskedtek nekünk. Falatozás közben megcsodálhattuk a 68 díjazott pályamunkát. Ezt követően a Kossuth-teremben a szentendrei Vujicsics Tihamér Alapfokú Művészeti Iskola diákjainak zenei műsora követezett. A produkciók alatt a díjazott alkotásokról készült fotók peregtek az óriás kivetítőn.  A művészetek találkozásának voltunk a szem- és fültanúi. A gyerekek a műsor után izgatottan várták, hogy mikor hangzik el a nevük. Fülig érő szájjal vették át az oklevelet és megérdemelt jutalmukat, mely belépőjegy a Fővárosi Állat- és Növénykertbe, valamint egy tárlatvezetéssel egybekötött rendhagyó óra Józsa Judit kerámiaszobrásszal, aki a Magyar Kultúra Lovagja. Az egyéni versenyzők pedig egy szép oklevéllel és könyvvel lettek gazdagabbak. Sokáig fogunk emlékezni erre a szép tavaszi napra. :-)

Sipkovics Zita

Tanévnyitó
2018. szeptember 3.
„Fut az Örs”
2018. október 13.
1956-os forradalom  - ünnepély (október 23.)
2018. október 18.
Tanári továbbképzés
2018. október 19.
Őszi szünet
2018. október 29-november 2.
Iskolakarácsony
2018. december 19.
Téli szünet
2018. december 24-2019. január 2.