Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
image
image

Newsflash 1

Newsflash 8

Newsflash 7

Newsflash 6

Newsflash 5

Newsflash 4

Newsflash 3

Newsflash 2

img
img
img
img
img
img
img
img

SZÍNHÁZ AZ ISKOLÁBAN 2019

 

Schenkné Zöldi Erzsébet tanárnő  a Budaörsi Latinovits Színházat invitálta iskolánkba „apa anya fiú lány” c. darabjukkal, melyet a befogadást segítő, gondolkodtató foglalkozás, beszélgetés követett.

Köszönjük a rendező, Berzsenyi Bellaagh Ádám és a színészek inspiráló munkáját!

 

 

 

 

 

Életképeink
0023kesjar.jpg eredeti
Aktualitások
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Bolyai Anyanyelvi Verseny 2019 8.c

Bolyai Anyanyelvi Verseny 2019 8.c 

2019. november 8-án rendezték meg a Bolyai anyanyelvi verseny 2. fordulóját.  A 8.c  osztály csapata 6. helyezést szerzett. A csapat tagjai: Nejedly Maya, Seres Míra, Farkas Csongor, Tráj Mátyás. Felkészítő tanáruk:…

Teljes cikk...

A Bolyai Anyanyelvi Versenyen 2019

A Bolyai Anyanyelvi Versenyen 2019 

2019 őszén a Bolyai Anyanyelvi Versenyen remek csapatmunkában 6. helyezést ért el a 4.b osztályból Billing Fruzsina, Pozsonyi Zselyke, Pozsonyi Artúr és Lazányi Márton. A Bolyai Matematika Versenyen a  4. helyezést…

Teljes cikk...

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁS 2020

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁS 2020 

  Örömmel és várakozással hívjuk az érdeklődő óvodásokat és szüleiket a Kesjár Csaba Általános Iskola ebédlőjébe 2020. január 14-én, kedden 17.00-ra kézműves foglalkozásra, ismerkedésre a tanítónőkkel! Ha szeretnék érezni, milyen lehet…

Teljes cikk...

 EGYETEMI KAPCSOLAT 2019

EGYETEMI KAPCSOLAT 2019 

  Iskolánk többéves előkészítő munka és többrétegű együttműködés után a Károli Gáspár Református Egyetem partneriskolája lett. A kapcsolat számunkra megtisztelő, fontos korszakhatár. Szakmai munkánk erősödését, hagyományaink és innovációink értékelvű megtartását, illetve…

Teljes cikk...

TÁJÉKOZTATÁS ingyenes tankönyv bevezetéséről

TÁJÉKOZTATÁS ingyenes tankönyv bevezetéséről 

TÁJÉKOZTATÁS   Tisztelt Szülők!   A Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2017/2018-as tanévtől egy ütemben vezeti be az 5-8. és 9. évfolyamokra. Ezen…

Teljes cikk...

Ebédbefizetés

Ebédbefizetés 

  TÁJÉKOZTATÓ A GYERMEKÉTKEZTETÉS IGÉNYBEVÉTELÉRŐL   Tisztelt Szülő / Gondviselő! A gyermekétkeztetés feladatellátásának biztosítása a budaörsi állami fenntartású iskolákban Budaörs Város Önkormányzatának a feladata. Az étkeztetéssel kapcsolatos tudnivalókról az alábbi tájékoztatást…

Teljes cikk...

Diákigazolvány igénylés

Diákigazolvány igénylés  

  Általános tájékoztató a teljesen elektronikus diákigazolvány igénylési folyamatról   1) Általános tudnivalók: 2011. december 30-án megjelent az oktatási igazolványokról szóló 362/2011. (XII. 30.) kormányrendelet. A Korm. rend. rendelkezései alapján 2012.…

Teljes cikk...

Jogi nyilatkozat - Fotó, videó

Jogi nyilatkozat - Fotó, videó  

  Az iskolánkban zajló eseményekről videófelvételek és fotók is készülhetnek, melyeket a későbbiekben az esemény, illetve az intézmény népszerűsítése céljából kívánunk felhasználni. Kifejezett nemleges nyilatkozat hiányában a 2013. évi V. törvény…

Teljes cikk...

Aktuális étlap

Aktuális étlap 

Aktuális étlap: elérhető a következő linken: http://www.budaors.hu/?module=news&action=list&fname=gyermeketkeztetes          

Teljes cikk...

Méhnyak-rák elleni védőoltás 2015

Méhnyak-rák elleni védőoltás 2015 

  Tisztelt Szülők!   Szíves figyelmükbe ajánlom Budaörs Város Önkormányzatának Képviselő Testülete 38. §-t, mely a 13-18  éves lányok részére a méhnyak-rák kialakulásáért felelős humán papilloma vírusfertőzés (HPV) okozta megbetegedés elleni…

Teljes cikk...

HASZNÁLT ELEM- és MOBILTELEFON-GYŰJTŐ VERSENY A KESJÁRBAN!

HASZNÁLT ELEM- és MOBILTELEFON-GYŰJTŐ VERSENY A KESJÁRBAN! 

 HASZNÁLT ELEM- és MOBILTELEFON-GYŰJTŐ VERSENY A KESJÁRBAN!   A verseny célja:Környezetvédelmi szemléletformálás. Játékos formában, egy nyereményekért folyó verseny keretében megismertetni a gyerekekkel a szelektív hulladékgyűjtést. Hordozható elemek/akkumulátorok/mobiltelefon készülékek, mint szelektíven gyűjtendő…

Teljes cikk...

1 2 3 4

Beszámolóink
ÓVÓNŐI LÁTOGATÁS 2019 ÓVÓNŐI LÁTOGATÁS 2019

Közvetlenül Márton-nap után évente új örömmel várjuk...

Horváth Boglárka - Országos Ritmikus Gimnasztika Bajnokság 2019 Horváth Boglárka - Országos Ritmikus Gimnasztika Bajnokság 2019

A 2019. október 5-én rendezett Országos Ritmikus Gimnasztika...

Töklámpás 2019 Töklámpás 2019

  Az idei tanévben is megrendeztük nagy sikerű töklámpás...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Osztályprogramok
Töklámpás verseny 2016 Töklámpás verseny 2016

Az idei tanévben is nagy sikere volt a Töklámpás Versenynek,...

Fordított nap 3.b - 2015 Fordított nap 3.b - 2015

Április elsején fordított napot tartottunk. Nagy élmény volt...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Pillantás Fotókör
Linkek
Iskolánk elérhetőségei

Kesjár Csaba Általános Iskola

2040 Budaörs, Őszibarack utca 29.
 
Városi ügyelet ideje alatt hívható telefonszám:
06/30/610-4968
 
Titkárság Tel.:06-23-415-607
Tanári: 06-23-415-551
OM szám: 037740
 
e-mail: kesjarcs @kesjarcs.sulinet.hu
web: www.kesjarcs.sulinet.hu
 
        
Üzenetküldés